טוסו להרוויח

טוסו להרוויח- הדרך היעילה ביותר להרוויח מעבודה בארה"ב

קיבלת הצעת עבודה משתלמת במיוחד בארה"ב? שוקל לעביר חלק מפעילותך לארה"ב וחושש מפאת הביורוקרטיה והניירת הרבה? אל תסתכן בטיסה ללא ויזה לארה"ב וחשוב מכך אל תוותר על החלום האמריקאי. השירות שלנו יתן לך שקט נפשי וטיסה נוחה ורגועה ללא עבודת הניירת והריצות בין המשרדים השונים.

לא עוד המתנה ארוכה לקבל אשרת עבודה (ויזת עבודה), TOPVISA מסדרת לכם את העניינים והניירת במהירות ובאופן חוקי בהתחייבות !

 

קשרים ופעילות ענפה בארה"ב- הניסיון שלנו הרווח הנקי שלכם!

קשרים והיכרות עם המשרדים השונים בארה"ב הם הין הכלים המרכזיים ב TOPVISA המאפשרים לנו לתת לכם הלקוחות את השירות הטוב ביותר, המדויק ביותר והמהיר ביותר להשגת אשרות כניסה לאישורי עבודה, נסיעות עסקים וצרכים רבים אחרים באופן המונע טרטור, דחיות חוזרות ונשנות והמתנה ארוכה לתשובה ש"זה עדיין בטיפול".

אנו לוקחים את מלוא הטיפול הכרוך בשיחות עם אנשי מפתח בתחום אשרות הכניסה והמעבר, אשרות עבודה בארצות הברית. ואשרות תיירות ברחבי ארה"ב לאנשים פרטיים ובעלי עסקים המעוניינים להשקיע את עתידם בארה"ב אך פחות מעוניינים בעבודת הניירת הכרוכה בהכנת השטח.

אנו עושים הכל בכדי שהמעבר שלכם יהיה קל ונטול כל עבודת ניירת בתחום הויזה והאשרות- תנו לנו לדאוג במקומכם!

 

שירותים וסיוע מיוחד לסוכנים ומשרדי נסיעות

סוכן נסיעות, משרד נסיעות, אתם עושים הכל כדי לספק ללקוח שלכם טיסות זולות ואנו עושים הכל עבורכם בכדי שאתם תוכלו לתת יותר עבור הלקוחות שלכם. לצערנו כמעט בכל יום נתקלים בתיירים, אנשי עסקים וישראלים או אזרחים מכל רחבי הגלובוס השוהים באופן בלתי חוקי בארה"ב ומוצאים מהיבשת לאחר פעולות בירור בלתי נעימות בעליל וכל זאת מאחר שהייתה חסרה "חתימה אחת קטנטנה".

אנו נותנים לכם את האפשרות, להעניק ולהציע ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם, אפשרות לקבל שירות איכותי ומקצועי נטול דאגות גם לכם וגם להם עם הידיעה כי השהייה שלהם הינה חוקית ומאושרת על ידי כל הגורמים באופן מהיר, מדויק וחוקי- ללא סרבול, טרטור או הפתעות בנמל התעופה.

לקוחות לעיתים שוכחים לשים דגש על פרמטר זה, אבל אתם סוכני נסיעות יקרים מבינים כי בטחון ושירות מהיר ויעיל במיוחד בתחום הניירת והאשרות שווי ערך לזהב.

 

תשובה על כל שאלה בעל שעות היממה- מענה אנושי זמין עבורכם

חשיבות זמינות השירות בכל שעה משעות היום בין אם אתם /הלקוחות שלכם נמצאים בארץ או כבר שוהים בארה"ב, לא תסולא בפז. אנחנו ב TOPVISA התחייבנו בפני עצמנו ובפני הלקוחות שלנו להיות זמינים למתן מענה מיידי בכל שאלה, בקשה, בירור או אי הבנה קטנה כגדולה. השקט הנפשי שלכם הוא המטרה שלנו.


רוצים להוריד מעל כתפיכם את עבודת הניירת והביורוקרטיה הטורדנית? מעוניינים לקבל אשרות שהייה חוקיות ומוסדרות עבורכם ו/או עבור הלקוחות שלכם כבר בימים הקרובים? צרו קשר עוד היום או הגישו בקשה פה באתר האינטרנט שלנו און ליין! 

 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו