התנאים לחידוש ויזה לארצות הברית

התנאים לחידוש ויזה לארצות הברית

אם גם אתם עתידים לטוס בזמן הקרוב לארצות הברית, אך בדיקה מהירה בדרכון שלכם מעידה כי תוקף הוויזה עומד לפוג בקרוב, זה הזמן לגשת לשגרירות ארצות הברית ולבקש חידוש ויזה אשר אורך זמן ועל כן יש לטפל בעניין במהרה. אין ספק כי עצם העובדה שיש בידכם ויזה משנים קודמות עוזרת, אך אין זה אומר שלא תעברו בדיקות נוספות לפני שתקבלו אישור להארכת הוויזה לעוד מספר חודשים או שנים.

מאמר זה נכתב כדי להעניק לכם אינפורמציה מהותית באשר לתהליך חידוש הוויזה לארה"ב בה אתם מחזיקים. ויזה כידוע היא פרט הכרחי לכל אדם אשר מעוניין להיכנס בשעריה של ארצות הברית - ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

תהליך חידוש הוויזה

תהליך חידוש הוויזה שהונפקה לכם בעבר ועתידה לפקוע, אינו שונה מהותית מתהליך הוצאת ויזה חדשה ועל כן עליכם להיערך לכך בהתאם הן מבחינת הזמנים והן מבחינה כלכלית. השלב הראשון אותו עליכם לעבור הוא תשלומי האגרה וזאת בכדי להתחיל בתהליך. לאחר שיש בידיכם את התשלום המבוקש, גשו אל אתר האינטרנט של שגרירות ארצות הברית והורידו את הטפסים המבוקשים אל מחשבכם והחלו למלא אותם.

הטפסים ימולאו בשפה האנגלית ועל כן אם ידועה לכם בעיה בקריאת השאלות או בכתיבת התשובות בשל קשיים בשפה, בקשו מחברים או מכרים לסייע לכם בתהליך מילוי הטפסים. במידה ואין לכם חברים אשר יכולים לעזור, ישנן חברות רבות אשר מעניקות את השרות תמורת תשלום ידוע מראש ולעיתים שווה לשלם סכום זה מלהיתקל בבעיות בעתיד בשל אי הבנת השאלה, בעיות אשר עלולות לעלות לכם סכום גבוה יותר מזה שתשלמו לחברה בה תעזרו.

לאחר הגשת הטפסים תתבקשו להגיע לראיון בשגרירות. בראיון תשאלו שאלות באשר למטרת הביקור, מצבכם המשפחתי ועוד.

שימו לב כי לטופס אותו מלאתם תתבקשו לצרף מסמכים שונים בין היתר תלושי שכר ועוד. את התהליך כולו יש לבצע בקפדנות יתרה משום שהוא זה אשר ישאיר את החותמת המאשרת לכם להיכנס לגבולות ארצות הברית.

אין מקום לטעויות

בתהליך חידוש הוויזה אין מקום לטעויות, משום שסירוב אחד יכול לגרור לא מעט בעיות, אותן לא בטוח תצליחו לפתור בעתיד. אם אתם לא בטוחים כיצד ראוי ונכון לבצע את התהליך גשו לקבל עזרה מחברה המתמחה בתהליך, עזרה אשר תחסוך לכם זמן יקר, תמנע מטעויות ותבטיח במאת האחוזים את קבלת הוויזה המהווה אישור כניסה לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו