כיצד לעשות כסף בחו"ל

כיצד לעשות כסף בחו"ל

אנשים רבים חוששים שלא יצליחו להתפרנס מחוץ לגבולות הארץ. אבל, אם אתם בעלי תושייה וגמישים, יש דרכים רבות לעשות כסף בחו"ל ולממן את החיים שלכם בארץ אחרת.

עבודה חוקית בחו"ל

לפני שאתם עולים על המטוס ויוצאים לחו"ל בעקבות מודעה כלשהי שראיתם בעיתון או פוסט באינטרנט, בדקו את חוקיות העסק עצמו. אם תתפסו על ידי משטרת ההגירה (למשל בארה"ב או ביפן), אתם עלולים להיעצר ולהיכנס לרשימה השחורה של מגורשים ושל מסורבי ויזה עתידית. לכן בידקו היטב.

צעיר או צעירה אחרי שירות צבאי שמבקשים לאסוף כסף לטיול הגדול, או סטודנטים בחו"ל שנמצאים בחופשת סמסטר - מבקשים עבודה זמנית שתכניס להם כסף רב במהירות.

האמת ניתנת להיאמר שעם קצת מזל, יש בחו"ל עבודות שנמשכות כ-3 חודשים ויכולות להכניס כסף רב, הרבה מעבר למה שניתן להרוויח בארץ בתקופה זהה. בנוסף, לא צריך להרבות במילים לגבי החוויה התרבותית המיוחדת של חיים בארץ זרה. תנאי העבודה אמנם קשים לפעמים והמרחק מהבית מקשה, אבל סכומי הכסף שניתן להרוויח כנראה מחפים על כל קושי.

נושאי דרכון ישראלי מתקשים למצוא עבודה ברחבי העולם המערבי ולנישה זו נכנסו מספר יזמים זריזים שמציעים לישראלים הצעירים עבודה זמנית בחו"ל.

:סוגי עבודות שישראלים צעירים יכולים לעסוק בהם בחו"ל

עגלות מכירות בקניונים

צעירים ישראליים רבים עוסקים בחו"ל במכירות. זוהי עבודה זמנית שמבטיחה הכנסה טובה. העגלות הן למעשה דוכני מכירה שממוקמים במרכזי קניות גדולים בערים המרכזיות במדינות המערביות, החל מארה"ב וכלה במרבית מדינות אירופה, כולל ברית המועצות לשעבר.

מאחר שפרנסתם של המוכרים נגזרת ביחס ישיר ליכולת המכירה שלהם, מטרת ה"עגלונים" היא למכור כמה שיותר. המוצרים הנמכרים ביותר הם מוצרי קוסמטיקה (בדרך כלל מוצרי ים המלח), תכשירי איפור ואקססוריז שונים.

מכירת תמונות

גם שטח זה פופולארי מאד בקרב צעירים ישראלים שמוצאים בו פרנסה נכבדה. מכירתם של ציורי שמן אלה שונה משיטת המכירה בקניונים. על המוכרים לכתת רגליים מדלת לדלת ולנסות למכור כמה שיותר ציורים. גם כאן ההכנסה מחושבת כאחוז מהמכירות.

העברת בתים

ישראלים צעירים אחרי השחרור מצה"ל מצליחים למצוא בקלות יחסית עבודה בתחום זה. העבודה קשה פיזית והמאמץ הוא רב, אבל ההכנסה טובה מאד.

אבטחה

סוכנויות של מדינת ישראל בחו"ל (כמו שגרירויות והסוכנות היהודית), כמו גם מועדוני לילה או סלבריטאים, מעדיפים לשכור את שרותיהם של יוצאי יחידות קרביות. המשוחררים הישראלים נחשבים לאנשי האבטחה המבוקשים ביותר מעבר לים.

מחנות קיץ

ישראלים צעירים מתגייסים להדריך במחנות קיץ בחו"ל, בעיקר במחנות המיועדים לקהילה היהודית ומאורגנים על ידי הסוכנות או על ידי קהילות יהודיות מקומיות

 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו