נותני שירותי דת (R)

ויזה עבור אנשי דת (R)

ויזה עבור אנשי דת (R)

ויזה לאנשי דת היא ויזה מסוג R. התנאי לבקשת ויזה כזו היא כי על מבקש הבקשה להיות חבר בארגון או קבילה דתית כלשהיא במשך שנתיים לפחות קודם לבקשת הויזה. העותרים לבקשת ויזה מסוג זה הם כמרים, חזנים, רבנים, מדריכים רוחניים - דתיים של  דתות שונות וכדומה.

Icon _infoRזכאות לויזה מסוג R

זכאות לויזה מסוג R ניתנת בכפוף למספר תנאים:

  • חברות בעמותה או קהילה דתית כלשהיא במשך שנתיים ברציפות קודם להגשת הבקשה
  • על העמותה או הארגון בו אתם חברים ועובדים להיות ללא כוונות רווח וכן בעל מעמד פטור ממס. תוכלו לבקש מן הארגון או המוסד מכתב הצהרה המאשר זאת.
  • קבלת ויזה R מחייבת עיסוק בתחום התורני בלבד.

Image _pray2

משרות הכלולות בהגדרה דתית

משרות המוגדרות דתיות או שליחות דתית הן מעורבות עם אופי פעיל באורח החיים הדתי של הארגון, מוסד או קהילה בה תעבדו, ניהול טקסים דתיים בדומה לאלו המנוהלים על ידי אנשים מההנהגה הדתית, שליחי דת שיש להם אישור תקף מטעמו של ארגון או מוסד או קהילה או עמותה דתית, וכל תחום שיש בו מעורבות תורנית, רוחנית ועם אופי דתי.

משרות אשר אינן כלולות בהגדרה דתית הן עבודות שכרוכים בהן איסוף תרומות, גיוס כספים, ארגון אירועים וכדומה, גם אם המטרה היא העברת התרומות והכספים לארגון דתי.

Icon _info Familyמשפחות של בעלי ויזת R

מחזיקי ויזה R- ויזה למטרות דת, יכולים להביא עימם בני משפחה הכוללים ילדים מתחת לגיל עשרים ואחת, או בן ובת הזוג של מחזיק הויזה. הדבר מתאפשר לאחר בקשה לויזה  מסוג R2 שהיא ויזה לבני משפחות מחזיק ויזה R. ילדיו של מחזיק הויזה יהיו רשאים ללמוד בבתי ספר פרטיים או ציבוריים במהלך שהותם בארצות הברית אולם אין אישור לעבודה של בני הזוג. במידה ובן הזוג מבקש לעבוד, עליו להגיע עם מחזיק ויזה R- איש הדת, שיצהיר ויוכיח כי אין ביכולתו לכלכל את בני משפחתו בעת השהות בארצות הברית.

requiredDocsLinkהמסמכים הדרושים

 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו