סיפורים אישיים

מכתב תודה, שניר נסיעות חולון
היי נורית 
רוצה להודות לך על שרות מסור ומקצועי, שהענקתם לנו במקרה של דרכונו של עמירם.
העובדה שדרכונו יצא מוקדם היום ממש תורמת ליחסי העבודה שלנו איתו והחברה שהוא מנהל.
אני מרשה לעצמי להודות לך באופן אישי, על ההשתדלות, המקצועיות, והסבלנות. ובהזדמנות זאת גם לכל העובדים במחלקה ובמיוחד לשרון ולסיגל.
בהערכה, דפנה.

 מכתב תודה, חב' רפאל, חיפה.

סיגלית סייעה לנו בצורה יוצאת דופן, בקידום בקשה לויזה מול השגרירות. מהרגע שגלגלנו לפתחה את הבעיה, היא לא הרפתה עד להשגת המטרה,היתה איתי בקשר מתמיד, עדכנה אותי בסטטוס הבקשה ללא הרף,  ייעצה לי מה כדאי לעשות כדי לקדם את העניין בשגרירות  ומצאה פתרונות מועילים לכל מכשול,  היתה סבלנית ושיתפה פעולה והכי חשוב - נתנה לי את ההרגשה שבאמת אכפת לה! (דבר נדיר במחוזותינו...)מכתב תודה, מחב' תלמה נסיעות ותיירות.

ברצוני להודות לנורית דניאל-מנהלת מח' הויזות,על החריצות ללא לאות,המסירות לעבודה ובמיוחד ההתייחסות לכל בקשה אם היא שגרתית או חריגה במלוא תשומת הלב והרצינות. אני רוצה לציין במיוחד את עזרתה של נורית, לקידום קבלת הויזה עבור לקוח עסקי שלנו. נורית מתנהלת תמיד בסבלנות , אדיבות ונועם הליכות.מכתב תודה, אבי דור, רמה"ג.


תודה רבה לנורית שעזרה לי למלות את הטופס של השגרירות האמריקאית

על כל שאלה ששאלתי קיבלתי תשובה
אם היה צריך להתקשר עשתה את זה בזמן סביר מאוד 
שיחקתם אותה 
כול הכבוד


מכתב תודה, דיזנהאוס ירושלים
כסוכנת ותיקה שעובדת תמיד עם חברתכם בכל מה שקשור לויזות בעבר ובהווה, ברצוני להודות ולשבח את יעילות העובדים בעיקר בסניף ירושלים - איתן, חגית ושימי יד ימינם. הידע הרב של איתן וחגית בכל שאלה ועזרתם תמיד - ראויים לציון.

כמו כן ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לאורלי וליאור מסניף חיפה וכמובן מסניף ת"א אורן ונורית. הפירגון ושילוב העבודה בניהם בהחלט הוא משהו נדיר ומיוחד - ועל כך אשרך שאלה הם עובדך!!

ולכל הנ"ל - שוב תודה על הטיפול המסור שלכם , על עזרתכם ועל החיוך (מאחורי הטלפון)! כי בלעדיכם אנא אנו באים!!!
שוש - דיזנהאוז י-ם.
17/6/2012


 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו