שותפים

TopVisa כבית לטיפול בהנפקות אשרות כניסה, משדרגת שירותיה כל העת, באמצעות חברות לשותפים אסטרטגיים, על מנת לספק את השירותים הטובים ביותר, עם הארגונים הטובים ביותר,

במחירים משתלמים לבאיה. נציג ארגון/ מעסיק, נשמח לטפל בשירותי הנפקת האשרות שלך. למידע נוסף/ ברצוני להצטרף » פנו אלינו בציון שם ארגון, כתובת, מס' עובדים ואיש קשר.

 

elal

כשם שטסים אלעל מרגישים הכי בבית בעולם, טיפול בויזה עושים בבית, ב- TopVisa. אלעל מכווינה את לקוחותיה לטיפול בוויזות לארה"ב, אצלינו, בבית.

ophir

TopVisa משתפת פעולה עם סוכנות אופיר, הסוכנות המובילה בביטוחי נסיעות לחו"ל של הראל חברה לביטוח, המציעה מגוון פתרונות ביטוח נסיעות לחו"ל לפי סוג הנסיעה, תקופת הנסיעה ומצב בריאותי.
 

Campusa

TopVisa משתפת פעולה עם ארגון CAMP USA, המציע חווייה ייחודית במחנות הקיץ בארצות הברית ובקנדה, שם מכירים בני הנוער חברים חדשים, משפרים את השפה האנגלית, נהנים ממגוון עשיר של פעילויות, מטיילים ונהנים מקיץ בלתי נשכח!

Dialmyname
במקום לחייג למספר-טלפון תוכלו לחייג ישירות מהנייד, באותיות ממש, את שם החיוג של בית העסק או היעד אליו תרצו להתקשר, בלי שימצא ברשימת אנשי הקשר שלכם. חייגו "טופ ויזה".
hamudi מתוקף היותה שלוחה של התאחדות סוכני הנסיעות ותיירות בישראל, TopVisa  באופן טבעי עובדת ומקדמת את הקשר בין הלקוחות לסוכן. TopVisa  מחבקת את אוכלוסיית סוכני הנסיעות, וערוכה לטפל בפניות לקוחות הסוכנים. הפנו לקוחותיכם לשימוש בשדה "יש לי קוד הנחה" בטפסי הגשת הבקשה לטיפול בויזה לארה"ב באתרנו. למידע נוסף פנו אלינו »

TopVisa מעריכה את סוכני הנסיעות העצמאיים, ומאפשרת להם לטפל בבקשות לקוחותיהם. פנו אלינו לפרטים » בציון שם מלא בעברית ובאנגלית, שם מקצועי (לדוג' "הילה שירותי נסיעות"), כתובת, עיר, מיקוד, טלפון משרד, טל' נייד, דוא"ל, פקס, ח.פ. (או ת.ז.), שירותי משרד (לדוג' מקבל שירותי משרד מ"סיגנל טורס").

 

 

חברת  VIRGO מתמחה בעבודה חוקית בעגלות בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט.  VIRGO   מעמידה את מיטב אנשי המקצוע ובעלי הידע בתחום העגלות.

הצטרף עכשיו למשפחת  VIRGO ולהצלחה ותתחיל להרוויח.


 

 

מלא את הטופס וניצור עמך קשר
בהקדם האפשרי:

  • סמן לשיחה מיידית על חשבוננו