דגשים לתמונה

דגשים לתמונה   

על כל מועמד המגיע לראיון אישי בבקשה לקבלת ויזה לארצות הברית, ולא חשוב באיזו ויזה מדובר, יתבקש בין היתר להגיע עם תמונת פספורט. גם לתמונה זו יש הדגשים וכללים משלה, שנקבעו על ידי החוק האמריקני. חשוב לציין כי גם אם מילאתם טפסים באמצעות האינטרנט וצירפתם תמונה מקוונת, עדיין תידרשו להמציא שתי תמונות מודפסות ורלוונטיות בעת מעמד הראיון האישי.

פרמטרים תמונה רגילה


Photo must be 2 inches by 2 inches

  • The height of the head (top of hair to bottom of chin) should measure 1 inch to 1 3/8 inches (25 mm – 35 mm)
  • Make sure the eye height is between 1 1/8 inches to 1 3/8 inches (28 mm – 35 mm) from the bottom of the photo

 

פרמטרים תמונה דיגיטלית


The top of the head, including the hair, to the bottom of the chin must be between 50% and 69% of the image's total height. The eye height (measured from the bottom of the image to the level of the eyes) should be between 56% and 69% of the image's height.

  • Image pixel dimensions must be in a square aspect ratio (meaning the height must be equal to the width). Minimum acceptable dimensions are 600 pixels (width) x 600 pixels (height). Maximum acceptable dimensions are 1200 pixels (width) x 1200 pixels (height).

 

Icon _info Apply איזו תמונה להביא?

תמונת הפספורט צריכה להיות צבעונית בלבד. על התמונה להיות עדכנית, כלומר כזו אשר צולמה בחצי השנה האחרונה, פרופורציונלית וברורה. הרקע לתמונה יהיה לבן או צבע שמנת בלבד. על התמונה להציג את הפנים באופן גלוי וברור כשהם פונים לכיוון המצלמה. תמונה עם מבט מושפל למשל, או עם כובע על ראשכם לא תהיה קבילה. בעת הצילום יש להישיר מבט למצלמה עם העיניים פקוחות לרווחה, בלבוש סטנדרטי. המצב היחיד בו מותר להצטלם עם כיסוי ראש הוא ממניעים דתיים בלבד. אחרת, אין לחבוש כובע, צעיף או כל כיסוי ראש אחר. גם במידה ואתם אנשים דתיים ובעלי כיסוי ראש, עליכם לוודא כי הכיסוי לא מסתיר את הפנים ולא מטיל עליהם צל.

Icon _info Apply איסורים נוספים

אין להכניס לתמונה פריטים שאינם רלוונטיים כמו למשל אוזניות או כל מכשיר אחר, אלא אם הוא פריט בשימוש יומיומי, כמו למשל משקפי ראייה (לא שמש), מכשיר שמיעה וכדומה. כמו כן אין להצטלם עם בן משפחה אחר, אפילו אם  גם הוא עותר לבקשה לויזה. התמונה היא אינדיבידואלית ומשמשת את המועמד המבקש ויזה לארצות הברית, בלבד.

גודל התמונה צריך להיות מעט גדול יותר מזו הסטנדרטית ויעמוד על 2 אינץ'*2 אינץ'. חשוב כי הראש ימלא את התמונה בערך של חמישים עד שבעים אחוזים מסך התמונה כולה כאשר באמירה "ראש", הכוונה היא מקצה הראש ועד תחתית הסנטר.