ויזה למטרת רילוקשיין

איזה סוג של ויזה יש להוציא למטרת רילוקשיין

רבים מכם מכירים, כמשוער וכצפוי, את הביטוי "באמריקה – כמו באמריקה". משמעות המשפט, המתמצה בשלוש מלים קצרות שבו, מתוכן מלה אחת שחוזרת פעמיים, מדגישה את היות האמריקנים מסודרים, מדויקים, חסרי פשרות. על תכונה קיבוצית זו עשויי להעיד מגוון סוגי הוויזות השונות הנחלקות על פי מטרת השהייה בארצות הברית.

על מנת לא לתעות ביער הסבוך של האשרות מומלץ, אגב, להסתייע בידע ובמקצועיות של חברה האמונה ומתמחה בייעוץ על אודות הנפקת ויזות נדרשות על פי מטרת הנסיעה והשהייה בארצות הברית.

סביר להניח כי השוני בין סוגי הוויזות הוא אחד האמצעים היותר אפקטיביים למעקב ולבקרה אחרי השוהים ואמצעי לוודא כי המטרה המוצהרת מהווה סיבה להגעתם היא, אכן, הסיבה האמתית.

משנה מקום לא תמיד משנה מזל, ודאי לא בהכרח למזל טוב, אבל אנשים נוסעים לצרכים ולמטרות שונות- לעבודה, לטיול, לעסקים, ללימודים. הוויזות היותר רווחות בשימוש הן ויזות B1 ו- B2 המוענקות למי ששהייתם מוגבלת וקצובה בזמן, בדרך כלל לעסקים או לתיירות.

ויזת L – הוויזה הנחשקת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

ויזת רילוקשיין או בקיצור, ויזת L היא ויזה שאותה יכולה לבקש רק המעביד. עליו להוכיח כי אתם עובדים נדרשים וכי יש הצדקה וגב כלכלי חזק מספיק להבאתכם. מדובר בסוג ויזה שתקף לעבודה אצל מעסיק אחד, ספציפי, בלבד. היא אינה ניתנת להעברה. הוויזה נחשבת ונחשקת במיוחד גם ואולי בעיקר בשל משך הזמן הארוך – שלוש שנים, שניתן להאריכם עוד בשלוש שנים – שלגביו היא תקפה. יש סוגים נוספים של ויזה מסוג זה, המונפקות למנהלים ולמומחים מקצועיים, שתקפות לפרקי זמן ארוכים יותר – חמש עד שבע שנים.

בשעה טובה, שבה ניתן כבר לשחרר אנחת רווחה, לאחר שהסדרתם את ויזת הרילוקשיין, אתם ודאי נדרשים להתחיל לטפל בנושא המעבר. חברות שילוח מטענים נקראות לא אחת לספק שירותים למי שנדרשים להעתיק את מקום מגוריהם לארצות הברית לתקופה ממושכת.

חברת שילוח מטענים לשירותכם

חברת שילוח בינלאומית מציעה לכם מגוון שירותים לשינוע מטענים ולשילוחם באוויר, בים וביבשה. שימוש בשירותיה של החברה יחסוך לכם זמן, כסף ו…עצבים. לבד מאריזה, משינוע, שילוח ופריקה, החברה תסייע לכם להסדיר את הטיפול מול הרשויות השונות בארץ היעד בכלל ורשויות המכס, האחראיות על שחרור המטען, בפרט.

אנשים שונים עשויים להיזקק להיצע העשיר והמגוון של ארצות הברית במקומות ובזמנים שונים: אמנים, ספורטאים, אנשי עסקים, מנהלי שלוחות של ארגונים בינלאומיים ועוד. במקום לשבור את הראש – חברה מקצועית ומנוסה תסייע לכם להסדיר את הנפקת הוויזה הנדרשת וכך תחסוך לכם טרחה רבה והתרוצצויות תכופות. אם אתם רוצים לטוס בראש שקט, אתם ודאי לא יכולים להרשות לעצמכם לשבור את הראש לפני הטיסה.

בשורה התחתונה: כאשר השהייה שלכם מוסדרת זה מכבר באמצעות ויזת רילוקשיין וכאשר תכולת ביתכם, כל רכושכם, מופקדת בידיה האמונות של חברת שילוח מטענים בינלאומית מקצועית ובעלת ניסיון, אתם יכולים להתחיל להיפרד לשלום ולהתראות מהמכרים ומהידידים שלכם מבעוד מועד, כדי שהם יוכלו לאחות מבעוד מועד את הלבבות השבורים שתותירו כאן לשנים הקרובות. בהצלחה!