ויזה לאוסטרליה

למה TOPVISA?

השירות שלנו ב-TOPVISA

התהליך

איתנו מובטח לך תהליך פשוט, מהיר ונוח:

מילוי טופס פרטים אישיים
בליווי הצוות המנוסה של TOPVISA
עריכת טפסים וקביעת ראיון בשגרירות
בהקדם האפשרי
הכנת הלקוח לראיון
הדרך הבטוחה להמנע מעיכובים
קבלת ויזה
לאחר אישור שגרירות ארה"ב
1
מילוי טופס פרטים אישיים
בליווי הצוות המנוסה של TOPVISA
1
2
עריכת טפסים וקביעת ראיון בשגרירות
בהקדם האפשרי
2
3
הכנת הלקוח לראיון
הדרך הבטוחה להמנע מעיכובים
3
4
קבלת ויזה
לאחר אישור שגרירות ארה"ב
4

אנו מציעים:

שאלות נפוצות

אנחנו כאן בשביל לעזור

לא קיים קושי אך מדובר בתהליך בירוקרטי ועם תנאים מאד ברורים אך נוקשים. המדינות מנסות למנוע כניסתם של מהגרים בלתי חוקיים אליה, ולכן ההקפדה היתרה. חשוב למלא את הטפסים בכנות ובמדויק, על מנת למנוע בלבולים או סירוב לבקשת הויזה.

ל-TOPVISA נסיון של למעלה משלושים שנה בתחום הטיפול בויזות לארצות הברית. בזכות ניסיון זה והוותק המקצועי הרב, אנו מכירים היטב את תנאי ודרישות הקונסוליה, המשתנים מעת לעת, את ההקפדה על המסמכים הרלוונטיים כדי למנוע זמן המתנה יקר, ואת הדרכים לקצר הליכים במקרים של בקשות דחופות לויזה. לקוחות החברה מקבלים טיפול מהיר, מקצועי ואמין ביותר, תוך ליווי הלקוח מרגע הפנייה ועד לרגע קבלת הדרכון בחזרה ובתוכו הויזה המיוחלת.

כן. אין הגבלה על מספר הפעמים שבאפשרותך להגיש בקשה לויזה. עם זאת, ללא הוכחות חדשות לקשרים חברתיים, משפחתיים וכלכליים חזקים, אשר יראו את מחויבותך לחזור לישראל לאחר טיול קצר בארה"ב, אין סיבה להגיש בקשה לויזה בפעם השנייה. כמו כן, המועמדים לויזה נדרשים לשכנע את הקונסול האמריקאי כי בכוונתם לעמוד בתנאי הויזה שאושרה להם. מומלץ להמתין לפחות שנה לפני הגשת הבקשה שוב.

כל בקשה לויזה נבחנת באופן מעמיק וההחלטה מתקבלת עבור כל בקשה בנפרד. מאחר ולא ניתן לקבל את כל העובדות הנחוצות לקבלת ההחלטה, מבלי לראות את דרכונך ואת המסמכים הנוספים שלך, אין באפשרותנו לומר לך בשיחת טלפון האם אתה זכאי לויזה. ניתן למצוא מידע כללי בנוגע לתהליך הבקשה לויזה ובנוגע לאילו מסמכים עשויים לסייע למועמד לויזה להוכיח את זכאותו לויזה במערכת המידע הטלפונית, באתר האינטרנט ואצל סוכני הנסיעות. עם זאת, אין אפשרות להבטיח את זכאותך לויזה מראש.

מדובר במערכת אינטרנטית המשמשת למעקב אחרי סטודנטים ובמקרים במסגרת תוכנית חילופי סטודנטים וחילופי מבקרים. המערכת מעודכנת בכל המידע הנדרש על פעילות הסטודנטים במהלך שהותם בארצות הברית, כמו עדכון אירועים הצפויים להתרחש וכל מידע רלוונטי אחר. מידע זה מעודכן באמצעות האינטרנט על ידי יוזמי תוכנית חילופי המבקרים ונמסר למשרד החוץ ולמשרד לבטחון פנים.

זהו אישור נסיעה אלקטרוני. אישור זה נדרש לאזרחים אשר ברשותם דרכון ביומטרי (עם שבב אלקטרוני בתוכו) ואשר שייכים לאחת המדינות הנמצאות בתוכנית הפטור מויזה. תוכנית זו מאפשרת לאותם מחזיקי דרכון להכנס לארצות הברית ללא ויזה, ובתנאי שמטרת נסיעתם היא טיול או נסיעת עסקים. במקרה ולא קיבלתם אישור נסיעה באמצעות ESTA, יהיה עליכם ליצור קשר עם השגרירות ולקבוע תור לראיון אצל הקונסול. פרטים נוספים תוכלו למצוא בקישור הבא

יצירת קשר

באפשרותך להרשם לשיחה חוזרת או לפנות אלינו

מבית התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל

גיא ארדיטי – פרסום ברשת