1. אתר TOPVISA.CO.IL (מבית התאחדות סוכני נסיעות ותירות בישראל) מציע ומספק שירותים שונים בתהליך קבלת ויזה לארה"ב, הכוללים בין היתר קביעת ראיון בשגרירות ארה"ב, תזכורת, שירותי תרגום ועריכת טופס הבקשה, הכוונה וייעוץ.
 2. צוות האתר יעשה כל שביכולתו על מנת להעניק שירות מקצועי ויעיל על מנת שיוכלו מגישי הבקשות, לקבל את מבוקשם במהירות האפשרית.
 3. למען הסר ספק, האתר אינו מבטיח ואינו נושא באחריות לתשובה חיובית של בקשות להענקת ויזה.
 4. התוכן המקצועי כפוף למידע הניתן ע"י שגרירות ארה"ב.
 5. לא ייעשה כל שימוש בפרטיי מידע האישיים המועברים דרך האתר, למעט לשירות המקצועי של טיפול בבקשה לויזה.
 6. בעל האתר יעשה כל שביכולתו לתקן תקלות באתר, במידה ויתגלו כאלה, בהקדם האפשרי. על כן, רשאי בעל האתר להשבית את האתר באופן יזום מעת לעת לצורך פעולות תחזוקה ו/או שדרוג ו/או עדכון זאת לפי שיקול דעתו הבלעדי.
 7. הרישום לאתר והזמנת שירותים מאת האתר מותרת לכל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים ובידיו כרטיס אשראי בתוקף של אחת מחברות האשראי הישראליות המוכרות.
 8. במידה ותבקש להירשם לקבלת שירות מהאתר, תתבקש למלא פרטים ובכללם פרטי כרטיס אשראי לחיוב. מתן פרטי כרטיס האשראי על ידך תצביע על הסכמתך להשתמש בשירותים שמציע האתר, בגין השירות.
 9. כל שימוש באתר זה ו/או בכל תוכן שבו הנו באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש.
 10. בעל האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל חומר המאוחסן באתר.
 11. בעל האתר אינו אחראי במקרים בהם יבוצעו פעולות זדוניות על ידי גורמים עבריינים למיניהם אשר יפרצו לאתר וישתמשו לרעה בפרטי כרטיס האשראי של לקוחות האתר.
 12. המשתמש באתר מסכים כי בית המשפט בעיר תל אביב-יפו הינו בעל הסמכות הייחודית לדון בכל פלוגתא בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.